مشاوره یعنی مشورت گرفتنی که در نهایت به یافتن میانبری برای یک راه طولانی ختم شود.

به همین جهت پس از تجارب کار با بیش از سه هزار فرد و مجموعه، مشاوره‌ی برند سازی، بازاریابی و تبلیغات را ارائه کردم تا برای افراد و مجموعه‌هایی که می‌خواهند در راه پر فراز و نشیب برند سازی، بازاریابی و تبلیغات گام بردارند و از نتایج شگفت‌انگیز این امور سریع‌تر، بدون هدر رفت سرمایه و با کمترین آزمون و خطا بهره‌مند گردند، میانبری ایجاد کنم.

خلاصه کلام، مشاوره‌ای برای شما کارآمد است که از دل تجربه و علم بیرون آمده باشد و مهم تر از آن اینکه دقیقا لباسی را به شما ارائه دهد که شایسته و برازنده‌ی شما باشد. ارائه‌ی برنامه یا راهکاری که بدون بررسی دقیق شرایط شما یا کسب و کار شما صورت گیرد، نه تنها شما را به مطلوب نزدیک نمی‌کند چه بسا باعث دلسردی و ناامیدی شما از ادامه‌ی مسیر نیز خواهد شد.

حاصل یک مشاوره‌ی بد صرفا هدر رفت هزینه‌ نیست!

همه‌ی ما تاکنون کم و بیش درگیر مشاوره‌های غلط و ناکارآمد در ساده‌ترین مباحث مانند رژیم‌های غذایی و ورزشی تا موارد پیچیده‌تر مثل انتخاب رشته تحصیلی بوده‌ایم و به خوبی با این دلسردی و ناامیدی بعد از مشاوره غلط آشنایی داریم.

ادعای من پس از مشاوره‌ی شما این است که به طور قطع راهکاری دریافت می‌کنید که اولا آنقدر با سبک زندگی و شرایط شما یا مجموعه شما متناسب است که به راحتی قابلیت اجرایی شدن دارد و ثانیا اگر آن‌ها را اجرایی کنید امکان ندارد که به هدف خود یعنی موفقیت در فرآیند برند سازی، بازاریابی و تبلیغات برای شخص یا مجموعه خود، نرسید!
رضایت شما در انتهای جلسات گارانتی می‌شود و در صورتی که به هر دلیلی از جلسه‌ مشاوره‌ی خود رضایت نداشتید تمام وجه مشاوره به شما بدون کم و کسر باز گردانده خواهدشد.

به علاوه در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال در رابطه با موارد مطروحه در جلسه مشاوره شما باز هم پس از جلسه‌ی مشاوره از طریق واتساپ تا همیشه پشتیبانی می‌شوید!

لطفا جهت در خواست مشاوره فرم را کامل نمایید

لطفا نام کاربری پیج خود را وارد کنید
لطفا شماره تماس واتس اپ خود را جهت برقراری ارتباط وارد کنید
پلن B
490.000 تومان2 جلسه مشاوره تلفنی؛ هر جلسه یک ساعت و نیم
  • * در جلسه اول پیج شما مورد آنالیز دقیق قرار می گیرد ، ایرادات پیج را تشخیص داده و برای رفع آن برنامه ریزی می شود و تمامی راهکارهای لازم به صورت اجرایی در اختیار شما قرار میگیرد .
  • * در جلسه دوم ایده هایی برای رشد پیج به شما داده می شود و همچنین برنامه های ارائه شده در جلسه اول پیگیری می شود . در طول جلسات ایده های جذاب برای تولید محتوا به شما داده می شود که قابل اجرا می باشد .
  • * دستورالعمل های اجرایی برای رشد رشد پیج ، رفتن به اکسپلور ، رفع مشکلات احتمالی پیج
فهرست